„In homine, qwi ad similitudinem Dei factus est, inveniri porest causa et medicina​ “
Paracelsica

Žehlička na pleť

ŽEHLIČKA NA PLEŤ

 

Jak probíhá samotný zákrok

Před samotným žehlením je na obličej nanesen přípravek, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Celý zákrok trvá jen 10 minut, je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávané výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden.

Jestliže je žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí.

Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky apod..

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

Pro koho je žehlička určena

Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří potřebují redukovat neestetické vrásky v oblasti krku . . Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a barevné nerovnosti. Také lze redukovat tmavé kruhy pod očima.

Žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.

To vše se děje na základě vibrací elektromagnetického pole, které se v průběhu žehlení vytváří.