„In homine, qwi ad similitudinem Dei factus est, inveniri porest causa et medicina​ “
Paracelsica

Ultrazvuk

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Vynikající výsledky při ošetření obličeje, krku a dekoltu

Vynikající při vyhlazování vrásek, zpevňování kůže a také při ošetření celulity. Velmi dobrých výsledků se dosáhne při účinném zapracování kosmetických přípravků hluboko do kůže ( sonoforéza) . Přístroj má možnost nastavení dvou hladin výkonu ( ošetření pleti a těla). Ve srovnání s jinými tzv. žehličkami (galvanickými) má tu výhodu, že přípravky, které se s přístrojem používají, nemusí být polarizované. Máme tedy možnost výběru z většího množství přípravků ( např. i přípravky na tělo). Kosmetička nemusí mít fyzický kontakt s klientkou, aby se uzavřel okruh a elektrický proud tak mohl procházet tělem ošetřované a přístroj tak mohl správně fungovat.

Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla. Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností:

  • zapracování účinných aktivních látek do pleti
  • ošetření jizev
  • dokonalá hydratace pleti
  • dvojitá brada
  • akné
  • ošetření vrásek

Co je ultrazvuk?

Jsou to vibrace, neboli kmitání o frekvenci vyšší, než je hranice slyšení lidského ucha, tj. nad 20 000Hz (20kH).