„In homine, qwi ad similitudinem Dei factus est, inveniri porest causa et medicina​ “
Paracelsica

Péče o ruce

Ruce budou vyhlížet upraveně teprve, pokud budou upraveny nehty i pokožka rukou. I když s nimi neustále manipulujeme, často na ne zapomínáme. Dopřejme proto i jim trochu příjemné péče. Možnosti jsou široké a stačí si pouze vybrat.

  • Parafínový zábal na ruce
  • Masáže rukou
  • Terapie na vyhlazení vrásek

Parafínový zábal

Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Parafínová vrstva zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Výsledkem je tzv. minisauna, při které může kůže účinněji absorbovat krémy udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu. Úspěch je viditelný již při prvním použití.Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby. Nejlepších účinků lze dosáhnout ve spojení s peelingem a maskou na ruce.

Masáže rukou

Nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Příjemné masážní oleje s extrakty z bylinek a rostlin Vám dodají kromě příjemného zážitku i potřebnou výživu.

Terapie na vyhlazení vrásek

Speciální peeling odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a případnou zhrublou kůži. Ruce se umyjí v bylinkové lázni a nanese se vrstva výživné masky na ruce, která dodá pokožce potřebnou výživu a vláčnost.