„In homine, qwi ad similitudinem Dei factus est, inveniri porest causa et medicina​ “
Paracelsica

Laser

K čemu je laser dobrý?

V průběhu sezení lze ošetřit čerstvé projevy akné, preventivně ovlivnit funkci mazových žláz tak, aby nedocházelo k jejich dalšímu zanícení, a zároveň ošetřit jizvy po akné. Pro nejlepší výsledky doporučujeme absolvovat kúru 3 – 6 sezení s rozestupem 10 – 14 dní.

Výsledky ošetření: Zanícení a se redukuje již po prvním ošetření.

Akne, strie, jizvy..

Strie, tj. pajizévky, vznikají poškozením napjaté spodní vrstvy kůže, bez poškození povrchní vrstvy. Po prasknutí spodní vrstvy kůže vzniká na povrchu vtažená stříbřitá jizvička.

U žen vznikají nejčastěji v těhotenství, kdy se pokožka napínána a „praská“. Mohou vznikat i v dospívání (při tvarování postavy) a i později při prudkých váhových výkyvech. U mužů se objevují zejména při vývoji muskulatury, zvláště při nadměrném posilování, nárůstu svalové hmoty, při prudkých váhových výkyvech.

Výsledky ošetření: Výrazné strie lze stejně jako jizvy ošetřit tak, že se zmírní barevná odlišnost od nepoškozené okolní pokožky a lze upravit nerovnost kůže. Již vzniklých strií se bohužel zcela zbavit nelze. Lze však jejich vzniku předcházet.

Technologie E-LIGHT je nejmodernější, velice rychlá metoda ošetření, která má dle klinických studií extrémně vysokou účinnost bezpečně, šetrně, bezbolestně odstranit, příp. redukovat akné, strie a jizvy.

Metoda využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury, tz. že se nevstřebává do tmavé pleti, pigmentu (jak je tomu u IPL). Odraz a lom vln je minimální.

E-LIGHT oproti samotnému LASERU, samotnému IPL, vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout maximálního účinku ošetření.

Nahrazuje několik konvenčních LASERŮ, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem!

Výhody:

    • nedochází k poškození pleti, pokožky
    • ošetření je bezbolestné
    • rychlé, účinné, jednoduché ošetření
    • ošetření je časově nenáročné

Určeno pro: ženy i muže, všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie: téměř všechny části těla