„In homine, qwi ad similitudinem Dei factus est, inveniri porest causa et medicina​ “
Paracelsica

Kosmetika

Filozofie kosmetiky

V dnešní uspěchané době se vyskytuje čím dál více problémů s pokožkou. Kůže je naším zrcadlem a odrazem našeho mikrokosmu v nás. Snažíme se ke každé pokožce přistupovat individuálně, provést řádnou diagnostiku pleti a použít a doporučit vhodné ošetření, a to jak v salonu, tak v domácí péči.

Jak Vám můžeme pomoci?

Provádíme základní i speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetřujeme všechny typy pleti i pleť velmi citlivou nebo trpící projevy akné či jinými dermatologickými projevy. Nabízíme čištění pleti, úpravu a barvení obočí a řas, depilaci teplým voskem, omlazení pleti pulzním světlem – tzv. fotorejuvenaci, ošetření pigmentových skvrn a popraskaných žilek. Používáme kosmetické přípravky značkových firem Janssen, Germaine de capuccini, Casmara, Babaria a Dax cosmetic, aromaterapeutické přípravky, dále špičkový přístroj intenzivního pulzního světla IPL a přístroj pro lymfatickou drenáž a masáž, ultrazvukovou žehličku na pleť a ultrazvukovou špachtli pro intenzívní čištění a vypnutí pleti. Přípravky pro domácí ošetření Vám rádi pomůžeme vybrat s ohledem na stav a potřeby vaší pleti.

Velký důraz klademe na řádnou kosmetickou masáž, která dovede jemně vstřebat účinné látky hluboko do pokožky a rozptýlí v ní svou přírodní energii. Masáž odvádí toxiny z lymfatického systému a zlepšuje krevní oběh, čímž pleť revitalizuje zevnitř. Doteky prstů a příjemné aroma kosmetiky příjemně uklidňuje. Z těchto důvodů je ruční kosmetická masáž nenahraditelnou technikou a je nutné ji již po 25 roku, kdy začíná pleť stárnout, pravidelně provádět. Okolo 35 věku doporučujeme masáž provádět vždy po 14 dnech.

K profesionálnímu a účinnému ošetření, které vám kosmetické ošetření poskytne, pocítíte zároveň uvolňující pocit po celý den. Uplatňujeme velmi individuální přístup při volbě přípravku. Účinné a příjemné výrobky, které nedráždí pokožku ve specializovaných radách pro každý typ pleti jsou synonymem velmi pozorné a kvalitní péče. Přináší pokožce zdraví a vitalitu, rozvíjí přirozenou ženskou krásu, a nabízí tak pocit spokojenosti.